طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز

لوگو چیست و چه کاربردی دارد؟

لوگو یا آرم نمادی است برای بیان کردن یک جمله یا القا نمودن یک مفهوم. لوگو معرف و شناسه هر برند است، بنابراین شکل ظاهری آن اهمیت زیادی دارد مدتی است که طراحی لوگو و ویژگی های ظاهری آرم‌ها، مورد توجه صاحبان شرکت‌ها و مدیران کسب و کار قرار گرفته است. طراحی لوگو در تبریز، یکی از مراحل اولیه راه اندازی یک کسب و کار است که در ابتدای شروع پروراندن ایده آن، مورد بررسی قرار می گیرد.

گاهی اوقات طراحی لوگو شرکت‌ها، بسیار پیچیده و مبهم است و در عوض مواردی وجود دارند که لوگوی آنها بسیار ساده و درعین‌فاقد جذابیت است.

در ساده ترین حالت ممکن لوگو ترکیبی از تصاویر و نوشته ها است. این ترکیب برای تشخیص برندهای مختلف از هم استفاده می شوند. یک لوگوی خوب می تواند برای شرکت شما اساسی ترین نیاز باشد. لوگوی شما به مشتریان نشان می دهد که شما چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید و به چه چیزی اهمیت می دهید. اینها مسئولیت های بسیاری هستند که طراحی لوگو برگردن یک تصویر کوچک افتاده اند.

طراحی لوگو در تبریز
طراحی لوگو در تبریز

 

طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز یک فرایند خلاقانه و چالش بر انگیز است که به تحقیقات فراوانی نیاز خواهد داشت. باید از کسب و کار اطلاعات زیادی داشته باشیم. همچنین نیاز است که مشتریان این کسب و کار را بشناسیم. برای طراحی لوگو باید اصول اساسی طراحی لوگو را بدانیم. اگر با طراحان درستی همکاری کنید و فرایند های دقیقی را طی کنید، لوگویی بدست خواهید آورد که شرکت شما عاشق آن خواهد شد (و مردم این لوگو را درک خواهند کرد).

بیشتر بخوانید  طراحی لوگو در همدان

انواع لوگو

لوگو حرفه ای به عنوان بخش مهم از هویت برند، یک نماد بصری پر از معنی است که میتواند در یک لحظه ذات و اعتبار نام تجاری (نام برند) شما به مشتریان نشان دهد.

اگر چه طراحی لوگو لوگوها ترکیبی از تایپوگرافی و نوشتار هستند هر نوع لوگو احساس متفاوتی به مارک شما می دهد.

  • لوگوهای مونوگرام ( یا نشانک)
  • لوگوتایپ
  • علامت تصویری
  • علائم انتزاعی لوگو
  • لوگوی ترکیبی

طراحی حرفه ای لوگو در تبریز 

طراحی حرفه ای لوگو یعنی که بازار مناسبی را هدف قرار دهیم.لوگوی شما باید پیام درستی را در خود داشته باشد که باعث می شود تا کسب و کار شما سودآورتر شود. اصلا مهم نیست که چقدر شرکت، خدمات و محصولات شماخوب باشد، اگر لوگوی خود را به طور حرفه ای طراحی نکرده باشید، شرکت شما با مشکل رو به رو خواهد شد. ممکن است این جمله به نظر زیاده روی برسد، اما در واقعیت یک برند اشتباه باعث می شود که مشتریان اشتباهی نیز به طرف شما بیایند و این مشکل ممکن است خیلی هزینه بر شود.

خدمات استودیو طراحی هنرمند

شرکت استودیو هنرمند به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در تبریز و سایر شهرهای ایران و با داشتن نمونه های متعدد ساخت لوگو حرفه ای، می تواند باعث دیده شدن هر چه بیشتر برند تجاری شما شود.

ما در استودیو هنرمند در تبریز، تمامی سفارش های طراحی لوگو را در ابتدا بررسی می کنیم و نیاز مخاطب را به خوبی از داشتن یک لوگوی حرفه ای متوجه می شویم.

فرم ها و سوالات مربوط به روند طراحی لوگو برای مشتری ارسال می شود و با توجه به پاسخ های کارفرما، شروع طراحی و ساخت یک لوگوی حرفه ای و متمایز آغاز می شود.

بیشتر بخوانید  طراحی بسته بندی

ما سه لوگو را برای کارفرما آماده می کنیم که به ترتیب زیر می باشد.

  1. طراحی لوگوی اول با توجه به پاسخ سوالاتی است که کارفرما در فرم های ارسالی برای ما فرستاده است.
  2. ساخت لوگوی دوم با توجه به بررسی بازار هدف، برندینگ مجموعه، بررسی مخاطبان، بررسی شرایط کلی برند، اهداف بلند مدت و … می باشد.
  3. در طراحی لوگوی سوم نیز، دو شرایط قبلی در نظر گرفته شده و در نهایت، لوگویی متناسب با شرایط 1 و 2 تحویل کارفرما می شود.

ما تمامی اصول را در سفارش طراحی لوگو در تبریز را در نظر می گیریم تا کارفرما، رضایت حداکثری را از کار ما داشته باشد و از آنجایی که لوگوی طراحی شده به صورت کاملا اختصاصی و انحصاری طراحی می‌شود، می توان لوگوها را، به ساده ترین حالت به ثبت رساند.

طراحی لوگو در تبریز
طراحی لوگو در تبریز

قیمت طراحی لوگو در تبریز

برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو در تبریز می توانید با ما در استودیو طراحی هنرمند تماس بگیرید.

ما در استودیو طراحی هنرمند با توجه به مواردی که انجام می‌دهیم، قیمت کار را مشخص می‌کنیم. در مراحل ابتدایی کار با برگزاری جلسات آنلاین مختلف و ارسال فرم و بریف لوگو، سعی بر شناخت و نیازهای کسب و کار شما داریم. در این مرحله ابتدا مشخص می‌شود که شما چه سبک از انواع لوگو رو دوست داشته و از چه سبک‌هایی خوشتان نمی‌آید. بعد از آن با بررسی اهداف برند، رنگ سازمانی، ابعاد برند و مابقی موارد، به درک درستی از نیازها و خواسته‌های کارفرما می‌رسیم.

موضوع بعدی که در روند کار تاثیر گذار است بحث حرفه‌ای و اصولی بودن لوگو می‌باشد. ما در استودیو طراحی هنرمند صرفا کار با نرم افزار نمیکنیم و برای طراحی یک اتود خاص ساعت ها و روزها زمان می گذاریم تا بتوانیم بهترین و شایسته ترین لوگو را به کارفرما تحویل دهیم.

بیشتر بخوانید  طراحی لوگو در مشهد

افکار خود را به اشتراک گذارید