انواع خدمات شرکت های تبلیغاتی

انواع خدمات شرکت های تبلیغاتی

جهت مشاوره تماس بگیرید

خدمات شرکت های تبلیغاتی

شرکت های طراحی و تبلیغاتی سازمان هایی هستند که در حوزه مختلف تبلغاتی  خدمات تخصصی ارائه می دهند. این شرکت ها خدمات ویژه ای از جمله برنامه ریزی تبلیغاتی ، توسعه برنامه های بازاریابی، مدیریت و اجرای این برنامه ها برای مشتریان را به انجام می رسانند. بازاریابی و تبلیغات یک برند در یک حوزه روندی طولانی می باشد که این امر زمانی تاثیر گذار خواهد بود که با  فعالیت های افراد متخصص در زمینه تبلیغات و بازاریابی همراه شوند. این شرکت ها می توانند از جزئی ترین خدمات تبلیغاتی تا خدمات گسترده و تخصصی در زمینه بازاریابی را به صورت مستقل ارائه نمایند. امروزه شرکت های تبلیغاتی متعددی در سرتاسر جهان وجود دارند که همگی به ارائه خدمات بازاریابی می پردازند. اما طراحی لوگو این شرکت ها نمی توانند به درستی از پس خدمات تبلیغاتی و تقاضاهای مشتریان بر بیایند. چرا که یک شرکت تبلیغاتی برای به درستی ارائه دادن خدمات بازاریابی و تبلیغاتی باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد.

ویژگی های شرکت تبلیغاتی

 • وجود کارکنان متخصص و حرفه ای در زمینه کاری خود می باشد.
 • ارائه خدمات در تمامی حوزه ها
 • داشتن افراد متخصصبرای هر حوزه
 •  فعالیت پایدار و مناسب در فضای مجازی
 • ارتباط درست و مناسب با مشتریان در هر شرایط
 • دستیابی به اهداف کوتاه مدت مشتریان در کوتاه ترین زمان به منظور تضمین خروجی
 • حضور پایدار در فضای آنلاین
 • ایجاد ارزش های بالا در برابر پول هزینه شده

تبلیغات

وظایف شرکت های تبلیغاتی

ایده پردازی

از ابتدایی ترین وظایف شرکت های تبلیغاتی ایده پردازی می باشد. این ایده طی مراحلی با توجه به نظر مشتری و سنجش ایده های مختلف و آزمون و خطا،شکل می گیرد.

طراحی و اجرای انواع تبلیغات

شرکت های تبلیغاتی باید بتوانند به طراحی و اجرای انواع تبلیغات چاپی، رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی بپردازند. این نوع تبلیغات نیاز به برنامه ریزی و تعیین استراتژی های اصولی داشته و شرکت تبلیغاتی وظیفه دارد مدیریت و اجرای تمامی این برنامه ریزی ها و استراتژی ها را بر عهده بگیرد.

بیشتر بخوانید  فرآیند طراحی لوگو در ایلام

تعیین زمان و مکان مناسب برای تبلیغ

تعیین زمان و مکان ارائه یک تبلیغ نیز بر عهده شرکت های تبلیغاتی است. تبلیغ های متفاوت در زمان خاص و در صورتی که در مکان مناسبی دیده شوند می توانند بازدهی و بازخورد بیشتری داشته باشند؛ از همین رو متخصصین بازاریابی باید این زمان ها و پلتفرم های مناسب را شناسایی کرده و از آن ها به درستی استفاده کنند.

اجرای کمپین

طراحی و اجرای انواع کمپین های بازاریابی نیز از وظایف مهم شرکت های تبلیغاتی می باشد. کمپین تبلیغاتی،متشکل از چند نوع فعالیت مختلف است که این فعالیت ها در عین تفاوت به صورت یکپارچه و همزمان، یک پیام تبلیغاتی را به مخاطبین هدف می رسانند. طراحی و اجرای طراحی لوگو کمپین ها باید توسط افراد متخصص انجام پذیرد .

یکپارچه سازی برند

خدمات برندینگ و یکپارچه سازی برند دارای سلسله مراتب خاصی بوده که رعایت کردن آن می تواند کمک زیادی به موفقیت در برندسازی ککند . این مراحل عبارت اند از:

 • تحقیقات، مطالعه و ارزیابی برند
 • تدوین برنامه ای جامع جهت زیرساخت برند
 • هویت دیداری، شنیداری، کلامی و هویت رفتاری سازمانی برند
 • جایگاه سازی برند

خدمات محتوا

محتوا از اهمیت بالایی در کسب و کارها برخوردار است. چرا که بخش اعظم جذب مشتری در بازاریابی، توسط محتوای هدفمند و ارزشمند انجام می پذیرد. بنابراین یک شرکـت تبلیغاتی موفق می بایست محتوایی ارزشمند طبق نیاز مشتری و بازار، متناسب با انواع مناسبت ها، برنامه های تلویزیونی، انیمیشن ها و غیره ارائه دهد. در واقع پیام یک برند یا یک کمپین تبلیغاتی از طریق محتوا به مخاطب منتقل می شود و رسانه های تبلیغاتی تنها نقش یک ابزار انتقال را برعهده دارند.

نکاتی که در زمان انتخاب شرکت تبلیغاتی باید مورد توجه قرار دهید

چگونگی استفاده از خدمات شرکـت های تبلیغاتی

بیشتر شرکت های تبلیغاتی در ابتدای کار اغلب جلسات مشاوره رایگان برای پاسخ دهی به سوالات مشتریان ارائه می دهند؛ برای استفاده از این جلسات مشاوره می توان به وب سایت این شـرکت ها مراجعه کرد که بیشتر آن ها با یک جستجوی ساده در گوگل در دسترس خواهند بود، و یا اینکه از طریق تماس تلفنی با این شرکـت ها هماهنگی های لازم را انجام داد . علاوه بر این موارد، امکان مراجعه حضوری به اغلب این شرکت ها نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید  نرم افزار های طراحی لوگو موشن

هزینه خدمات شرکت های تبلیغاتی

خدمات دیجیتال مارکتینگ خدماتی متنوع و گسترده می باشند و ممکن است برای اهداف تبلیغاتی متفاوت از برخی یا طراحی لوگو این خدمات استفاده شود؛ از طرفی شـرکت های مختلف تبلیغاتی تعرفه های متفاوتی برای ارائه خدمات بازاریابی دارند و این عوامل می توانند هزینه ها را جا به جا کنند؛ به همین دلیل هم نمی توان هزینه ثابتی برای این خدمات تخمین زد.

شرکت-تبلیغاتی

تناسب خدمات با نوع برند

برای سنجش اینکه کدام یک از خدمات شرکـت های تبلیغاتی می تواند برای برند شما موثر واقع شود،بستگی به اهداف، خواسته های تبلیغاتی، نوع برند شما، بودجه های هزینه شده برای استفاده از خدمات و نظر کارشناسان و متخصصان تبلیغات دارد. ممکن است تنها یک نوع از این خدمات پاسخگوی نیاز های برند شما باشد یا استفاده از طراحی لوگو ی خدمات طبق یک برنامه ریزی تخصصی بتواند موثر واقع شود.

انواع شرکت های تبلیغاتی

شرکت تبلیغاتی کامل

وقتی کسب و کار شما می خواهد در تمامی حوزه ها تبلیغات مؤثری انجام دهد، می تواند با این شرکـت های تبلیغاتی همکاری داشته باشد. یک شرکت تبلیغاتی با خدمات کامل می تواند محدوده وسیعی از خدمات بازاریابی را فراهم آورد.

شرکت تبلیغـاتی مدولار

شرکت تبلیغاتـی مدولار یک شرکت تبلیـغاتی با خدمات کامل می باشند که خدمات خود را بر اساس نیازهای خود از آژانس تبلیغاتی دریافت کند. بنابراین مشتری ممکن است بخواهد با بخش خلاق کانون ارتباط داشته باشد تا یک کمپین تبلیغاتی مؤثر ایجاد نماید و از سایر خدمات در شرکـت های دیگر بهره مند شود.

شرکت تبلیغاتی در داخل شرکت

برخی از شرکت ها دوست دارند کنترل نزدیک تری به تبلیغات داشته باشند. به همین خاطر از شرکـت تبلیغاتی در داخل شرکـت خود استفاده می کنند. این نوع شرکـت تبلیغاتی کلا متعلق به تبلیغ کننده است. این کانون تمامی کارهایی که یک شرکت تبلیغاتی خارجی انجام می دهد را به خوبی اجرا خواهد کرد. تفاوت بین شرکـت تبلیغاتی در شرکـت و دپارتمان تبلیغاتی این است که گزینه اول می تواند مشتریان متعددی را مدیریت کند اما دپارتمان تبلیغاتی تنها متعلق به همان شرکت است و نمی تواند مشتری خارج از شرکت داشته باشد.

بیشتر بخوانید  طراحی گرافیک

سوالات متداول خدمات شرکت های تبلیغاتی

 • چگونگی اقدام برای استفاده از خدمات شرکت تبلیغاتی
  • شرکت های تبلیغاتی اغلب جلسات مشاوره رایگان برای پاسخ دهی به سوالات مشتریان برگزار می کنند برای اینکه بتوانید از این جلسات استفاده کنید می توانید به وب سایت این شرکت ها مراجعه کنید که با یک جستجوی ساده در گوگل در دسترس خواهند بود و یا با شرکت تماس گرفته و درخواست جلسه و مراجعه حضوری بدهید.
 • هزینه خدمات شرکت های تبلیغاتی
  • خدمات دیجیتال مارکتینگ تنوع زیادی دارند و ممکن است برای اهداف تبلیغاتی متفاوت از برخی یا طراحی لوگو این خدمات استفاده نمایند؛ از طرفی شرکت های مختلف تبلیغاتی تعرفه های متفاوتی برای ارائه خدمات بازاریابی داشته و این عوامل می توانند هزینه ها را جا به جا نمایند؛ به همین دلیل هم نمی توان هزینه ثابتی برای این خدمات ارائه داد.
 • انتخاب بهترین نوع از خدمات شرکت های تبلیغاتی
  • اینکه کدام یک از خدمات شرکت های تبلیغاتی می تواند برای برند شما باشد به اهداف، خواسته های تبلیغاتی، نوع برند، بودجه های هزینه شده برای استفاده از خدمات و نظر کارشناسان و متخصصان شرکت تبلیغات وابسته است. ممکن است تنها یک نوع از این خدمات پاسخگوی نیاز های برند شما باشد و یا لازم باشد از طراحی لوگو ی خدمات طبق یک برنامه ریزی تخصصی استفاده نمایند.

افکار خود را به اشتراک گذارید